قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

لطفا قبل از عضویت در سایت مرکز شکوفایی، قوانین زیر را مطالعه و بندهای مندرج در آن را رعایت نمایید:

1- مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی کرج، ارائه­ دهندة خدمات آموزشی و مشاوره­ ای به کارآفرینان و شرکت ­های نوپا، در جهت رشد و توسعة کسب­ و کارها در حوزة فرهنگی است. بنابراین هدف از ثبت نام در این سایت از یک سو شناخت ایده های نو و از سوی دیگر حمایت و هدایت موثر واحدهای مربوطه است. بر این اساس از ارسال هر گونه موارد غیر مربوط خودداری کنید.

2-از نظر این سامانه، جامعه مجازی اینترنت با دنیای واقعی تفاوت چندانی ندارد و اینترنت تنها فواصل زمانی و مکانی را به حداقل می رساند. لذا رعایت اصول اخلاقی و شئونات روابط انسانی و احترام متقابل از وظایف همة کاربران است.

3-عضویت در سایت مرکز شکوفایی به معنای پذیرفتن قوانینی مانند رعایت حریم خصوصی، برخورد محترمانه با دیگران، رعایت صداقت در تعاملات و اصولی از این دست خواهد بود؛ همچنین بعد از اتمام فرآیند عضویت، اطلاعات شما با رعایت اصول امانتداری ذخیره خواهد شد.

4-کلیه اطلاعات ثبت شده اعم از آدرس پست الکترونیک، شمارة تماس و غیره چه در هنگام ثبت ­نام و چه در هنگام فعالیت، نزد ما محرمانه باقی خواهد ماند و این اطلاعات در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد.

5-رعایت حریم خصوصی افراد در سایت مرکز شکوفایی اهمیت به ­سزایی دارد. بنابراین اطلاعات ثبت شده کاملاً محرمانه بوده و صرفاً جهت ارائه خدمات بهتر به شماست.

6-هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب­ سایت، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.

7-تمامی تماس‏ های الکترونیک با وب سایت مرکز شکوفایی به­ صورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می‏ شود و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب­ سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته­ شدن حساب کاربری خاطیان خواهد شد.

8-توجه داشته باشید که قراردادن عکس­ های کاربری تحت نام­ ها و تصاویر سیاسی، غیراخلاقی، افراد منفور، کلمات رکیک و در مجموع خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی به هیچ عنوان مجاز نبوده و حساب كاربر متخلف در اولین فرصت حذف خواهد شد.

9-توصیه می­ شود تصاویر پرسنلی در صفحه پروفایل قرار داده شود، به عبارتی تصاویر پروفایل کاربران نباید جزء موارد زیر باشند:

  • غیر اخلاقی
  • سیاسی و مذهبی
  • آرم موسسات و ارگان­ های دولتی و خصوصی (استفاده به غیر از تصویر پروفایل، مجاز می باشد)
  • عکس مقامات و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی‌ مملکتی (استفاده به غیر از تصویر پروفایل، مجاز می باشد)
  • عکس دیگران (سایر کاربران سایت)